isimsizdeniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

isimsizdeniz

::..HoŞgELDiNiZ..::

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Forum Nasıl Kullanılır?

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Forum Nasıl Kullanılır? Empty
MesajKonu: Forum Nasıl Kullanılır?   Forum Nasıl Kullanılır? Icon_minitimeCuma Mayıs 15, 2009 3:46 pm

S: Nasıl Üye Olurum
C: Üye Ol veya Kayıt linkine tıkladıktan sonra karşınıza gelen formu doldurmanız gerekiyor.
Üye olurken dikkat etmeniz gereken hususlar
1- Mynet uzantılı email kullanmayınız
2- Hotmail veya diğer maillerde Junk mail veya spam mail bölümlerine bakınız
3- Hotmailde junk maile geliyorsa eğer mail Tıklanmaz linke linki seçip exlorer açın ve yapıştırıp entere basınız

S: Şifremi unuttum nasıl geri alabilirim

C: Şifrenizi unuttuysanız eğer üye giriş bölümüne kullanıcı adınızı yazın ve rastgele bir şifre giriniz karşınıza uyarı mesajı gelecek şifrenin yanlış olduğuna dair orada şifrenizi unuttuysanız buraya tıklayınzı yazar. Oraya tıklayın email adresinizi yazınız şifre talebinde bulununuz. Şifreyi resetlemek için email adresinize bir mail gelecek o maildeki linke tıklamanız gerekiyor. linke tıkladıktan sonra şifreniz tekrardan email adresinize gelecektir

S: Teşekkür mesajı yazamıyor veya forumu kısıtlı olarak kullanıyorsanız ne yapmanız gerekiyor?
C: Üyeliğinizi aktive etmemişsiniz demektir. Aktive etmek için email adresinize üye olduğunuz zaman gelen maildeki linke tıklamanız gerekiyor. Eğer sildiyseniz gelen maili bir mesaja cevap yazmaya çalışınca hata mesajı gelir ve üyeliğinizi aktive etmek için buraya tıklayın diye bir yazı çıkar oraya tıklayıp terar onay linki isteyebilirsiniz

S: Giriş Yapıyorum Kabul etmiyor ve Bazen Kendiliğinden çıkıyor.
C: İnternet exploreri açın araçlar - internet seçenekleri - tanımlama bilgisini sil dedikten sonra giriş yapınız. Giriş yaparken beni hatırla kutucuğunu işaretlerseniz çıkış yapmazsınız
http://isimsizdeniz.benimforum.org

Forum Nasıl Kullanılır?
1 sayfadaki 1 sayfası